unique has a big butt.Clicking Here https://javout.biz/ cock receives stuck in vagina.

bezdomne dzieci 4

Misja Fundacji

Fundacja Armageddon została powołana z myślą o dzieciach, które nie mają dachu nad głową,bezdomnym dzieciom, których w Polsce jest około 2 tys.
Chcemy zapewnić każdemu dziecku bezpieczne dzieciństwo i spokojny sen, czy jest to możliwe aby tak było, z waszą pomocą damy radę!
Chcemy dzieciom i młodzieży pokazać czym jest pasja, czym jest sport, aby wzbudzić w nich fascynację, chęć do życia i dalszej nauki. Bo życie nie kończy się na ulicy.Dajmy  im szansę wybrać inną drogę!

Chcemy pomagać osobom po wypadkach, które były bardzo aktywne i w zdarzeniu nieszczęśliwego wypadku utracili nie tylko zdrowie ale i wiarę w to że mogą żyć tak jak dawniej, chcemy im pomóc przejść przez trudny okres ich życia i pomóc w rehabilitacji.

Wierzymy, że każdy człowiek niezależnie od stanu zdrowia, sprawności,czy statusu ma prawo do samostanowienia i realizacji swych marzeń tylko niekiedy trzeba im w tym pomóc.

Prowadzimy również schronisko dla koni porzuconych, wykupionych przez nas lub przekazanych Fundacji w formie darowizny. Walczymy o zapewnienie godnej emerytury koniom, które służyły człowiekowi. Wykupujemy je i leczymy, interweniując we wszystkich przypadkach znęcania się nad zwierzętami. Wiele z naszych koni wykupiliśmy spod bram rzeźni, wiele z nich większość życia spędziła przykuta do ściany łańcuchem, w ciemnych komórkach. Dziś nie są już tylko kawałkiem mięsa, dziś są bezpieczne i wolne, otoczone miłością i opieką. Konie to bardzo mądre zwierzęta, od wieków nam służyły, odwdzięczmy się!

Dajmy to co sami otrzymaliśmy!!

desi videos